KeepWarm – покращення ефективності систем теплопостачання в Центральній та Східній Європі

“Покращення ефективності систем централізованого теплопостачання в Центральній та Східній Європі”, або KeepWarm, – це проект, який фінансується програмою ЄС Горизонт2020. Метою проекту є пришвидшення економічно ефективних інвестицій у модернізацію систем централізованого теплопостачання в Центральній та Східній Європі. KeepWarm буде найбільш активно реалізуватися у семи країнах: Австрія, Хорватія, Чеська республіка, Латвія, Сербія, Словенія та Україна. У цьому регіоні системи централізованого теплопостачання часто досі є неефективними та у більшості випадків досі у великій мірі залежать від викопного палива (мазут, природний газ або вугілля).

Координатором проекту є GIZ. В Україні у проекті, що реалізується за підтримки Держенергоефективності, беруть участь теплопостачальні підприємства міст Житомир, Хмельницький, Тернопіль та Біла Церква. ТОВ “КТ-Енергія” є партнером проекту в Україні.

Метою даної ініціативи, що розпочалася у квітні 2018 року, є модернізація систем централізованого теплопостачання в усьому регіоні та скорочення викидів парникових газів завдяки покращенню роботи систем та підтримки переходу на джерела енергії, що спричиняють менше забруднення, зокрема відновлювані ресурси. 11 партнерів проекту працюватимуть, аби забезпечити поширення використання кращих практик екологічно-дружнього розвитку систем опалення та охолодження в усій Європі, повторюючи підхід проекту KeepWarm в інших країнах та регіонах навіть після завершення реалізації проекту у вересні 2020 року.

Більш детальна інформація доступна за посиланням та на сайті проекту www.keepwarmeurope.eu.

Даний проект отримав фінансування від програми підтримки досліджень та інновацій Горизонт 2020 Європейського Союзу відповідно до грантової угоди N°784966.