Кирило Томляк взяв участь у міжнародній кліматичній конференції в Парижі

друкувати
29.12.2015

Директор компанії КТ-Енергія Кирило Томляк у складі української делегації взяв участь у 21 Конференції Сторін Рамкової конвенції ООН зі зміни клімату, що проходила в Парижі з 30 листопада до 12 грудня 2015 року.

За результатами переговорів рішенням Конференції Сторін було ухвалено нову міжнародну кліматичну угоду – Паризький договір.

Метою Паризького договору є посилення глобальної боротьби із загрозою зміни клімату задля стримування підвищення температури на планеті до рівня суттєво меншого ніж на 2 градуси Цельсія у порівнянні із до індустріальними рівнями, посилення спроможності адаптації до негативних наслідків зміни клімату, а також забезпечення фінансування низьковуглецевого розвитку.

Урочиста церемонія підписання Паризького договору відбудеться 22 квітня 2016 року в Нью-Йорку.

В рамках кліматичної конференції було організовано День будівель, під час якого Голова Держенергоефективності Сергій Савчук підписав «Спільну заяву» щодо заснування Всесвітнього Альянсу з питань будівель та споруд.

Документ передбачає співпрацю щодо реалізації ефективної державної політики в напрямі екологічної відповідальності у секторі будівель та споруд. Зокрема, обмін досвідом, підвищення рівня обізнаності про вплив будівельної галузі на довкілля, а також співпрацю для залучення інвестицій у підвищення енергоефективності будівель.

Ініціативу підтримали 18 країн та 60 організацій з усього світу.


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0