Проекти спільного впровадження

друкувати

КТ-Енергія успішно розробляла проекти спільного впровадження відповідно до положень Кіотського протоколу, міжнародних та національних вимог для провідних українських та іноземних компаній.

4 проекти пройшли всі необхідні етапи оформлення та перевірки, згенерували одиниці скорочення викидів, які були поставлені покупцям. КТ-Енергія розробила проектно-технічну документацію і звіт з моніторингу, а також супроводжувала процес детермінації та верифікації в рамках даних проектів. Більш детальна інформація про проекти представлена нижче. 

Проект "Впровадження когенерації і утилізації тепла скидного енергетичного потенціалу на Уманському тепличному комбінаті" передбачає скорочення викидів парникових газів від спалювання природного газу і споживання електроенергії із національної енергомережі на Уманському тепличному комбінаті. Скорочення викидів парникових газів досягається внаслідок встановлення когенераційних установок для комбінованого виробництва теплової та електричної енергії замість виробництва теплової енергії газовими котлами і купівлі електроенергії з національної мережі, а також внаслідок встановлення котлів-утилізаторів для виробництва теплової енергії. 

Проект

Метою проекту "Когенерація і утилізація вторинного тепла на ТОВ "Лукойл Енергія і Газ Україна"" є більш ефективне використання енергетичного потенціалу органічного палива шляхом комбінованого виробництва теплової та електричної енергії на основі спалювання атмосферного залишку вісбрекінгу та інших видів органічного палива. 

Проект "Скорочення викидів парникових газів внаслідок заходів з підвищення енергоефективності та утилізації вторинного тепла на ВАТ "Укрграфіт"" передбачає реалізацію заходів зі зниження споживання електроенергії та природного газу для виробничих процесів, а також будівництво утилізаційної котельні для виробництва теплової енергії. 

Проект "Скорочення викидів парникових газів внаслідок модернізації виробничих потужностей ТОВ «Карпатнафтохім»" передбачав запровадження сучасної енергоефективної технології виробництва каустичної соди. Реалізація проекту привела до зниження питомого споживання теплової та електричної енергії на виробничі потреби підприємства та дозволила часткового замінити природний газ воднем.


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0