Електростанції на соломі

друкувати

КТ-Енергія має досвід участі в розробці проекту будівництва електростанції на соломі та напрацьовані зв'язки із провідним постачальником технологічних рішень та обладнання для комбінованого виробництва теплової та електричної енергії із використанням соломи в якості палива.

Електростанції на соломіУкраїна щорічно збирає близько 50 мільйонів тонн зернових. В результаті утворюється орієнтовно така ж кількість соломи, значна частина якої може бути використана для енергетичних потреб. Нині ж для виробництва, головним чином, теплової енергії використовується не більше 1% доступного потенціалу.

Враховуючи наявність значної кількості соломи та економічно привабливий "зелений тариф" для електроенергії, виробленої з біомаси (1,34 грн. за кВт год.), а також податкові пільги та можливість залучення додаткових інвестицій через механізми Кіотського протоколу, проекти будівництва електростанцій на соломі в Україні є інвестиційно привабливими. Період окупності таких проектів складає близько 4 років.

Електростанції на соломі можуть мати електричну потужність від 10 до 40 МВт, а теплова потужність може регулюватися залежно від потреб у тепловій енергії. Електростанція потужністю 15 МВт споживає близько 100 тисяч тонн соломи на рік.

Такий енергетичний проект може повністю забезпечити потреби підприємства в тепловій енергії, а також принести прибуток від продажу електроенергії в мережу по зеленому тарифу. На даний час в світі працює кілька десятків подібних електростанцій на соломі, які виробляють теплову та електричну енергію одночасно.

В разі зацікавленості в розвитку проектів з будівництва електростанцій на соломі звертайтеся за контактами для обговорення можливостей співпраці.


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0