Проекти будівництва сонячних електростанцій в Україні

друкувати

Наземні сонячні електростанції

КТ-Енергія розробляє низку проектів будівництва сонячних електростанцій в південних областях України.

В розробці знаходяться 2 земельні ділянки загальною площею 32 га, що дозволяє збудувати сонячні електростанції загальною потужністю близько 16 МВт. Земельні ділянки знаходяться на відстані 1-5 км від електропідстанцій та ліній електропередач напругою 35 кВ.

Рівень сонячної радіації на території, де розташовані земельні ділянки, досягає 1200-1400 кВт год. на м2 на рік.

Зелений тариф для електроенергії, виробленої наземними сонячними електростанціями, станом на лютий 2014 року складає 5,07 грн. за кВт год.

Сприятливі природні та економічні передумови визначають привабливі фінансово-економічні показники інвестиційних проектів будівництва сонячних електростанцій в Україні.                                                

Ділянка Потужність, МВт Відстань до ел. підстанції,  км Вартість проекту, Євро Внутрішня норма прибутковості (IRR), %
Ділянка №1 до 8 5 16 000 000 30
Ділянка №2 до 8 1 16 000 000 30

 

Сонячні електростанції на дахах

КТ-Енергія також зацікавлена в проектах будівництва сонячних електростанцій на дахах торгових та торгівельно-розважальних центрів, складських приміщень та інших дахах великої площі.

На даний час в розробці знаходиться проект будівництва сонячної електростанції на даху площею 10 000 м2 орієнтовною потужністю 700 кВт.

Якщо Ви зацікавлені у співпраці в рамках розвитку зазначених або інших проектів з будівництва сонячних електростанцій в Україні або Ви є власником земельних ділянок, що знаходяться на відстані до 5 кілометрів від електричних підстанцій, звертайтеся за контактами для обговорення можливостей співпраці.

Регулювання реалізації проектів з будівництва сонячних електростанцій

друкувати

Проекти з будівництва сонячних електростанцій регулюються законами України та іншими нормативними актами в галузі будівництва, електроенергетики, оподаткування та охорони довкілля.

Зокрема, можна відзначити такі ключові нормативно-правові акти:


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0