КТ-Енергія. Про компанію

Команда ТОВ «КТ-Енергія» є розробником та консультантом проектів в сфері енергетики, енергоефективності та скорочення викидів парникових газів з 2007 року. Серед наших клієнтів – міжнародні компанії із світовим ім’ям та лідери промисловості України. Основні напрямки нашої діяльності детальніше представлені нижче.


Відновлювана енергетика

Відновлювана енергетикаПредставники КТ-Енергії беруть участь в розробці проектів з виробництва теплової енергії з біомаси та спорудження сонячних електростанцій.

Спеціалісти КТ-Енергії також підготували низку досліджень по біомасі, зокрема, щодо наявності/доступності, логістики та транспортування біомаси, техніко-економічної доцільності встановлення котлів на біомасі тощо.

Дізнайтеся більше про діяльність у сфері біоенергетики та сонячної енергетики.


Нетрадиційні вуглеводні

Нетрадиційний газ в УкраїніКТ-Енергія започаткувала у 2013 році окремий веб-ресурс щодо нетрадиційного газу в Україні – www.shalegas.in.ua

Проект “Нетрадиційний газ в Україні” висвітлює технічні, екологічні, економічні і інші питання розвідки та видобування нетрадиційних вуглеводнів, включаючи сланцевий газ, газ ущільнених пісковиків, газ глибоководного шельфу, метан вугільних родовищ та газогідрати.

Детальніше про даний напрям діяльності - за посиланням.


Енергоефективність

Energy EfficiencyКТ-Енергія здійснює енергетичні аудити промислових об'єктів та будівель бюджетної сфери з метою подальшої реалізації проектів з підвищення енергоефективності та енергозбереження, залучення відповідного фінансування.

Для оформлення заявки на попереднє обстеження заповніть, будь ласка, опитувальний лист за посиланням.


Вуглецеві проекти

Вуглецеві проектиКоманда КТ-Енергії успішно визначила та розробила більше 10 проектів спільного впровадження зі скорочення викидів парникових газів в рамках ринкових механізмів Кіотського протоколу. Проекти компанії включали підвищення енергофективності на промислових підприємствах, виробництво теплової та електричної енергії із використанням біомаси та органічного палива, утилізацію вторинних енергетичних ресурсів тощо.

Детальніше про даний напрям діяльності - за посиланням.Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0