Політика конфіденційності – платформа Кліматичні Краплі

Наша Політика Конфіденційності містить пояснення щодо процедур збору, використання та захисту персональної інформації.

Останнє оновлення – 01.09.2017. Всі зміни до Політики Конфіденційності розміщуються на сайті climatedrops.com

Збір персональних даних

Користувачі добровільно надають такі дані:

  • персональні дані про ім’я, прізвище, електронна пошта, телефон тощо;
  • дані про активності, зокрема, пересування на велосипеді, генерацію електроенергії сонячними електростанціями, тощо;
  • дані про розташування (інформацію про пересуваннян у форматі GPX файлів та дані про адресу).

Згода на збір та обробку персональних даних надається шляхом завантаження та використання мобільного додатку “Кліматичні краплі”.

Збір даних відбувається відповідно до законодавства України в базі даних Платформи «Кліматичні краплі».

Учасник несе відповідальність за достовірність наданих даних, а також своєчасне інформування про зміну свого телефонного номеру, адреси та інших даних.

Надаючи згоду на обробку персональних даних, Учасник Платформи повідомлений про включення його персональних даних до бази персональних даних Платформи «Кліматичні краплі» ТОВ «КТ-Енергія» з метою досягнення цілей та реалізації завдань Платформи та обізнаний зі своїми правами, як суб‘єкта персональних даних, які визначені ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних» та іншими положеннями чинного законодавства надаються їй як суб’єктові персональних даних.

Мобільний додаток “Кліматичні краплі” використовує доступ до камери, геолокації та пам’яті мобільних пристроїв. Крім того, мобільний додаток використовує інформацію про номер телефону мобільного пристрою.

Використання даних

Дані використовуються для персоніфікації учасників Платфоми, розрахунку балів в рамках Платформи, комунікації з учасниками Платформи та інших цілей відповідно до Правил та Умов роботи Платформи.

Учасники надають Адміністратору право на обробку персональних даних з метою реалізації правовідносин в межах завдань та правил і умов функціонування Платформи.

Учасник погоджується з тим, що Володілець персональних даних не зобов’язаний повідомляти Учасника про здійснені ним дії з обробки персональних даних Учасника відповідно до мети та цілей їх обробки. Персональні дані можуть оброблятись у картотеках та/або за допомогою інформаційно-телекомунікаційної системи.

Дані не передаються третім сторонам.

Зберігання даних

Дані зберігаються у базі даних Платформи “Кліматичні Краплі” відповідно до законодавства України.

Власник бази даних Платформи “Кліматичні Краплі” (володілець персональних даних) – ТОВ “КТ-Енергія”. Юридична адреса ТОВ “КТ-Енергія”: м. Київ, вул. Білоруська 15б, кв. 22.